A A+ A++

Jak wiadomo od paru dób, Batgirl zostało skasowane. To dość dziwna decyzja nowego szefa Warner Bros. Discovery, lecz nie jedyna negatywna informacja. Kolejną bombę dla fanów seriali i filmów przedstawiono dzisiaj, kiedy stwierdzono, iż HBO Max zniknie z rynków i zostanie zastąpione nową usługą, w której znajdzie się również oferta Discovery+.

W międzyczasie reżyser Batgirl – Adil El Arbi – wciąż dziękuje fanom za wsparcie. To mocny cios w stronę twórcy, który z dnia na dzień, a szczególnie tuż przed premierą swojego dzieła, dowiaduje się, że jego projekt nie ujrzy światła dziennego z niewiadomego dla niego powodu.

Reżyser postanowił udostępnić na swoim Instagramie (w formie InstaStories) ujęcie z planu, na którym pokazał swoją osobę, a także Batgirl (w roli głównej Leslie Grace) i Batmana (Michael Keaton). Możemy przyjrzeć się kostiumom, a także rzucić okiem na ciągle mroczne, brudne ulice Gotham City.

Powód skasowania Batgirl podał szef Warner Bros. Discovery, David Zaslav, w trakcie konferencji z minionej nocy. Według niego w celu zmienienia celów strategicznych korporacji decyzja ta była nieunikniona.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNie był na własnym ślubie, bo zmieniał klub. “Brat musiał mnie zastąpić”
Następny artykułBartosz Zieliński: Treningi przebiegają bardzo dobrze