A A+ A++

Ruszyła sprzedaż czwartego etapu osiedla Jaśminowy Mokotów. Nowy etap to 83 mieszkania o powierzchniach od 25 do 127 m kw. i 3 lokale usługowe, znajdujące się w 6 dwupiętrowych budynkach. Projekt powstał w pracowni architektonicznej BBGK Architekci. Nad jakością wykonania inwestycji czuwa grupa Skanska – deweloper i generalny wykonawca.

Autor: Housemarket.pl 21 stycznia 2021 11:37

Jaśminowy Mokotów jest wyjątkowym miejscem do życia, które od kilku lat wybierają osoby ceniące naturę, ciszę, spokój, estetykę wykonania, dostępność terenów zielonych na wyciągnięcie ręki. Najnowszy etap inwestycji to sześć dwupiętrowych budynków – w każdym z nich znajdzie się jedynie kilkanaście mieszkań, co zapewni mieszkańcom prywatność i jeszcze bardziej podkreśli kameralny charakter osiedla. 

Niskie, jasne budynki, pomiędzy którymi jest zachowana przestrzeń, bujna zieleń, sprawiająca wrażenie sielskiego ogrodu – to wszystko sprawia, że mieszkania tu są bardzo chętnie wybierane przez wymagających klientów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko mieszkania. Zalety osiedla doceniają nie tylko jego mieszkańcy, ale także środowisko branżowe, które nagradzało wielokrotnie inwestycję za przyjazne dla ludzi i przyrody rozwiązania, jakość i dobrą architekturę. 

W ramach osiedla Skanska oferuje również lokale usługowe, tak pożądane w tej nowo kształtującej się części Mokotowa. W czwartym etapie powstaną trzy lokale usługowe, przy czym jeden z nich posiada własny ogródek, co czyni go zupełnie wyjątkowym. 

– Kolejny etap naszej cenionej inwestycji mieszkaniowej to idealne miejsce dla tych, którzy chcą znaleźć odprężenie od zgiełku miasta. Osiedle Jaśminowy Mokotów położone jest przy ul. Białej Koniczyny, niedaleko al. Wilanowskiej i al. Sikorskiego, w rejonie Skarpy Warszawskiej. Okolica ta jest wyjątkowym miejscem w Warszawie. Mieszkanie tutaj to gwarancja bliskości natury, najwyższej jakości i spokoju, który zapewnia kameralny charakter inwestycji, będącej częścią nowo powstającej dzielnicy – ogrodu – mówi Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska. 

Zachwycająca architektura 

Budynki tworzące czwarty etap Jaśminowego Mokotowa charakteryzują się bardzo przyjemnym w odbiorze, jasnym wykończeniem, które nadaje im lekkości. Co ważne, stanowią one spójną architektoniczną całość z budynkami powstałymi w ramach wcześniejszych etapów inwestycji.

Mieszkania, tak jak w poprzednich etapach, są wysokie – mają ok. 2,8 m. Duże drewniane okna, w części mieszkań dzięki dodatkowym naświetlom mające wysokość od podłogi do sufitu, wpuszczać będą do wnętrz jeszcze więcej naturalnego światła. W wielu apartamentach znalazło się miejsce na przestronne, wentylowane garderoby, a w łazienkach przewidziano możliwość podłączenia ogrzewania podłogowego, co jest bardzo cenione przez klientów. 

Każde z mieszkań będzie posiadać przestronny balkon lub wyjątkowo dzisiaj pożądany prywatny ogródek. Na balkonach znajdują się wnęki, które będzie można zabudować drzwiami lub umieścić w nich regały do wygodnego przechowywania, np. sprzętu ogrodniczego do pielęgnowania zieleni. 

Zachwycają również starannie zaprojektowane części wspólne budynków – znajdziemy tu stylowe oświetlenie, eleganckie portale drzwiowe z estetycznymi detalami oraz pięknie wykończone podłogi. 

Smart home w trosce o środowisko 

Mieszkania na osiedlu Jaśminowy Mokotów zostaną wyposażone w system Appartme by Skanska, który pozwala obniżyć koszty utrzymania. To system automatyki mieszkaniowej, który w podstawowym modelu umożliwia szybkie wyłączenie oświetlenia i zasilania gniazd elektrycznych w całym mieszkaniu (z wyjątkiem tych, do których podłączona jest lodówka czy router internetowy) oraz ogrzewania. Dzięki temu mieszkańcy w wygodny sposób mogą zmniejszyć ogrzewanie przy wychodzeniu z domu lub odłączyć zapomniane ładowarki do urządzeń elektronicznych. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPonad 7 tys. nowych zakażeń w kraju, 323 w województwie
Następny artykułDwa pożary domów. Paliło się w kuchni i kotłowni