Podziel się na Facebooku

Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z wynikiem 3:1 pokonała Aluron Warta Zawiercie w sobotnim meczu pokazowym, rozegranym w hali Azoty.

Ostatni sprawdzian przed nadchodzącym sezonem nasi siatkarze rozpoczęli w meczu towarzyskim z Aluronem Warta Zawiercie. Pierwszy set od samego początku przebiegał pod dyktando naszego zespołu. Kędzierzynianie wypracowali sobie kilka oczek przewagi nad Zawierciem i do końca rozgrywki kontrolowali przebieg gry zasłużenie wygrywając do 20.

W drugiej odsłonie role odwróciły się. To goście od samego początku prezentowali się lepiej i szybko osiągnęli przewagę. Gospodarze przegrali z wynikiem 18:25.

Przegrany set podziałał mobilizująco na siatkarzy ZAKSY, którzy w kolejnych dwóch odsłonach poprawili swoją grę i zdecydowanie dominowali nad rywalem. W trzecim secie goście zdołali ugrać zaledwie 17 oczek. W kolejnej partii kędzierzynianie wygrali różnicą pięciu oczek.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 (25:20, 18:25, 25:17, 25:20)