A A+ A++

Po trzech tygodniach przerwy siatkarki KS-u Pajęczno wracają do walki o punkty. W sobotę wyjeżdżają do Katowic.

W ostatniej ubiegłorocznej kolejce podopieczne Andrzeja Stelmacha i Pawła Kocota wygrały mecz na szczycie, notując dziewiąte zwycięstwo z rzędu w tym sezonie grupy trzeciej II ligi. W sobotę KS ma zatem szansę na dziesiątą wygraną w rozgrywkach. Liderki w Katowicach zmierzą się z UKS-em Sokół 43 AZS-em AWF-em.

Gospodynie zajmują 5. miejsce w tabeli i do pierwszego w stawce zespołu z Pajęczna tracą 12 punktów. Ekipa z Katowic przegrała pięć pierwszych meczów w tym sezonie, ale w pięciu kolejnych zanotowała cztery zwycięstwa. Warto podkreślić, że z sześciu przegranych pojedynków UKS-u aż cztery kończyły się po tie-breakach.

Początek sobotniego starcia w Katowicach o 17.00.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o
Formularz komentarzy gromadzi Twoje imię/nick, adres e-mail i treść, aby umożliwić nam śledzenie komentarzy umieszczanych w witrynie. Przeczytaj i zaakceptuj Warunki korzystania z naszej strony internetowej i Politykę prywatności, aby opublikować komentarz.

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRadio Jura.: Prokuratura w Częstochowie zbada kolejowy incydent który mógł skończyć się tragicznie
Następny artykułPrzedsięwzięcie „Zestawy narzędzi IT na potrzeby prowadzenia lekcji zdalnych lub hybrydowych dostarczone szkołom zawodowym i instytucjom kształcenia ogólnego”