A A+ A++

Góralczyk i Dziomdziora objęli nowe stanowiska w połowie października. Oboje będą raportować do Jakuba Kesslera, dyrektora marketingu odpowiedzialnego za rozwój obu marek na polskim rynku.

Jakub Góralczyk związany jest z Volkswagen Group Polska od kwietnia 2014 roku. Jako kierownik ds. PR, a następnie także marketingu strategicznego marki CUPRA realizował liczne projekty związane z budowaniem obu brandów na polskim rynku. Odpowiadał także za działania z zakresu influencer marketingu oraz program ambasadorski.

To był wyjątkowy etap, móc współtworzyć lokalną strategię tak dynamicznie rozwijających się marek. Zarówno SEAT, jak i CUPRA mają niezwykle dużo do zaoferowania, przede wszystkim jednak, stoją za nimi pełni prawdziwej pasji ludzie. Cieszę się, że nadal będę mógł razem z nimi, choć z nowej perspektywy, opowiadać o naszych samochodach wszystkim miłośnikom prawdziwych motoryzacyjnych emocji – skomentował Jakub Góralczyk, który od połowy października objął stanowisko Communication Managera SEAT&CUPRA.

Katarzyna Dziomdziora, która awansowała na stanowisko PR Managera hiszpańskich marek posiada kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu branży motoryzacyjnej. Do tej pory realizowała działania dla takich brandów jak Volkswagen, SEAT oraz CUPRA, obejmując stanowiska związane ze strategią, komunikacją marketingową, CSR-em oraz digitalizacją. Projekty, za które była odpowiedzialna zdobywały liczne nagrody branżowe, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej, m.in.: Effie, Eventiada IPRA, MP Power czy Stevie Awards.

Cieszę się z tej zmiany. Marki z rodziny Grupy Volkswagen są mi szczególnie bliskie, zwłaszcza hiszpańskie brandy SEAT i CUPRA, dla których pracowałam przez ostatnie 3 lata. Obejmując nowe stanowisko chciałabym wprowadzić rozwiązania podnoszące widoczność naszych działań, a także znajomość oraz sympatię do obu marek wśród nowych grup konsumentów – mówi Katarzyna Dziomdziora.

SEAT i CUPRA ze zmianani w dziale marketingu i PR awanse Katarzyna Dziomdziora

SEAT to jedyna firma, która projektuje, produkuje i sprzedaje samochody w Hiszpanii. Należy do Grupy Volkswagen, a międzynarodową działalność prowadzi z siedziby zlokalizowanej w Martorell (w prowincji Barcelona). Eksportuje 80% produkowanych pojazdów i działa w 80 krajach na wszystkich kontynentach. W 2019 roku firma SEAT sprzedała łącznie 574 100 samochodów, ustanawiając nowy rekord sprzedaży.

Grupa SEAT zatrudnia łącznię ponad 15 000 specjalistów w trzech centrach produkcyjnych zlokalizowanych w Barcelonie, El Prat de Llobregat oraz Martorell, w których powstają cieszące się dużym powodzeniem modele Ibiza, Arona i Leon. Pozostałe modele firma produkuje w Czechach, Niemczech, Portugalii oraz na Słowacji.

SEAT jest największym przemysłowym inwestorem w badania i rozwój w Hiszpanii. Posiada własne centrum oprogramowania SEAT:CODE oraz centrum technologiczne, które funkcjonuje jako centrum wymiany wiedzy łączące 1000 inżynierów. Samochody firmy już teraz mogą pochwalić się najnowszymi rozwiązaniami z dziedziny łączności, a globalny proces cyfryzacji wdrażany przez SEAT-a ma na celu promowanie przyszłości opartej na mobilności.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“Rolnik szuka żony”. Widzowie bezlitośni. “Lepiej, żeby się skupiła na dziecku, a nie na rolniku”
Następny artykułNasze pensje rosły w ciągu ostatnich 15 lat trzy razy szybciej niż cena metra kwadratowego