A A+ A++

Skanska kupiła budynek Poczty Polskiej, który mieści się przy ul. Cystersów w Krakowie. Koszt nieruchomości to 90 mln zł.

Autor: biznes.lovekrakow.pl 02 września 2022 14:26

Nieruchomość przy ul. Cystersów 21 w Krakowie liczy około 20 tys. mkw., z czego 60 proc. stanowi zabudowa, która tworzy 11 budynków. To w główniej mierze budynki biurowe, techniczne i magazynowe. Na terenie inwestycji mieści się także hala napraw i garaży samochodowych, stacja paliw oraz myjnia. Teren nieruchomości jest ogrodzony.

Skanska na zakupionym terenie może wybudować biurowiec. Plan zagospodarowania przestrzennego dla terenu dopuszcza zabudowę usługową lub inwestycję mieszkaniową z przeznaczeniem na wynajem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tomasz Meks, menadżer projektu w Skanska w wypowiedzi publikowanej na łamach serwisu biznes.lovekrakow.pl, wyjaśnia, że decyzja odnośnie potencjalnej inwestycji i jej przeznaczenia nie została jeszcze podjęta. Przez kolejne dwa lata budynki będą jeszcze użytkowane przez Pocztę Polską. Informacje na odnośnie inwestycji będą przekazywane przez spółkę na bieżąco. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKaczyński znów rusza w Polskę. Tym razem to on bardziej potrzebuje górali niż oni jego
Następny artykułGorące sceny na lotnisku w Pyrzowicach. Kochankowie przyłapani na parkingu