A A+ A++
1. Na podstawie §19 ust.1 pkt 6 i pkt 8 Rozporządzenia Ministra Finansów z 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Rozporządzenie), Zarząd Spółki Sanok RC S.A. (Spółka) w załączeniu przekazuje:
– treść uchwał podjętych oraz uchwały niepodjętej przez Walne Zgromadzenie w dniu 25 czerwca 2024 r.,
– Sprawozdanie o wynagrodzeniach członków Zarządu i Rady Nadzorczej Sanok RC za 2023 rok, wraz z raportem atestacyjnym biegłego rewidenta, będące przedmiotem głosowania,
– Politykę wynagrodzeń członków zarządu i rady nadzorczej Sanok Rubber Company Spółka Akcyjna.

2. Na podstawie §19 ust.2 Rozporządzenia, Zarząd Spółki informuje, iż w dniu 25 czerwca 2024 roku Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Sanok RC S.A. postanowiło przeznaczyć do podziału między akcjonariuszy w formie dywidendy kwotę 30 000 226,80 zł, przy czym:
a) kwota dywidendy na jedną akcję: 1,20 zł,
b) dzień dywidendy: 24 września 2024 r.,
c) termin wypłaty dywidendy: 8 października 2024 r.,
Liczba akcji objętych dywidendą: 24 731 400 przy łącznej liczbie akcji 26 881 922.

Zgodnie z art. 364 par.2 Kodeksu Spółek Handlowych, Spółka nie wykonuje praw udziałowych z 2 150 522 akcji własnych posiadanych przez Spółkę.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułŁask. Aktywne wakacje
Następny artykułNie bądź zombi!