A A+ A++

Bandai Namco ma szeroko zakrojone plany rozwijania Sand Land, marki stworzonej przez autora “Dragon Ball”. Przypomina nam o tym najnowszy zwiastun nadciągającej gry.

Znana manga Akiry Toriyamy staje się kanwą dla szeroko zakrojonego projektu Bandai Namco, który nie ogranicza się tylko do stworzenia gry pt. “Sand Land”. Japoński wydawca postanowił przypomnieć nam o tym, że Sand Land doczeka się animowanej adaptacji, co firma zapowiadała już w 2022 roku. Za wykonanie tego dzieła odpowiada studio Sunrise, ANIMA oraz Kamikaze Douga. Premiera pierwszych odcinków odbędzie się już 18 sierpnia 2023 r.

Bandai Namco zaoferuje oprócz serialu anime również różne gadżety, zabawki i figurki związane z kreacją autora “Dragon Ball”. Japoński wydawca demonstruje takie przedmioty na nowym zwiastunie, który czeka na was poniżej.

Oczywiście gwoździem programu z naszego punktu widzenia jest gra Sand Land, tytuł tworzony na Unreal Engine 5, który zmierza na PS4, PS5, PC oraz XSX/XSS. Zachęcam do sprawdzenia pierwszego gameplayu z tego przedsięwzięcia w tym newsie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIrlandia nie zamierza wstąpić do NATO
Następny artykułDachowanie na Nowinach. Kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa