A A+ A++

Valve tradycyjnie już pod koniec roku uruchamia swoją jesienną wyprzedaż gier na Steam, z którą wiąże się również kolejne ważne dla platformy wydarzenie, czyli nominacje do Nagród Steam. 

Tysiące gier, DLC i nie tylko są obecnie przecenione w sklepie, oferując pecetowym graczom okazję do uszczuplenia portfeli. Wyróżnione okazje widniejące na stronie startowej pierwszego dnia obejmują zniżki na takie tytuły, jak Back 4 Blood, Cyberpunk 2077, Valheim, Monster Hunter World, Humankind, Hades i wiele innych. Oferta będzie stała przez cały czas trwania wyprzedaży, więc nie musicie się obawiać rotacji tytułów objętych obniżkami. Jednak ceny mogą się zmieniać w ciągu pierwszych kilku godzin z powodu problemów z serwerem, co jest już praktycznie tradycją.

Valve tradycyjnie już pod koniec roku uruchamia swoją jesienną wyprzedaż gier na Steam, z którą wiąże się również kolejne ważne dla platformy wydarzenie, czyli nominacje do Nagród Steam. 

Jeśli zaś chodzi o Nagrody Steam, ujawniono, w jakich kategoriach tym razem gracze mogą oddawać głosy na swoje ulubione tytuły. Są to zarówno takie standardowe kategorie, jak gra roku, gra roku VR czy znakomity styl wizualny, ale tradycyjnie już nie zabrakło także mniej szablonowych kategorii pokroju: owoc miłości, razem raźniej czy najlepsza gra, w której jesteś do bani. Zachęcamy wszystkich użytkowników Steam do głosowania, a Valve oferuje tym, którzy wezmą udział w tej akcji, unikalne odznaki profilu Steam.

Jeśli Valve kontynuować będzie podejście do jesiennych wyprzedaży z poprzednich lat, większość rabatów widocznych w tej promocji powróci w przyszłym miesiącu podczas zimowej wyprzedaży Steam 2021, ostatniej wyprzedaży w sklepie w tym roku. Będzie to największa wyprzedaż w roku, więc jeśli obecnie w ofercie sklepu nie możecie znaleźć przecen na tytuły, na które polowaliście, to może warto poczekać kilka tygodni na kolejną wyprzedaż. 

Jesienna wyprzedaż Steam 2021 potrwa do 1 grudnia. By przekonać się, jakie gry otrzymają nominacje do Nagród Steam, musimy poczekać do zimowej wyprzedaży. Wtedy rozpocznie się ostateczne głosowanie społeczności w celu wyłonienia zwycięzców. Poniżej możecie zobaczyć wybrane oferty przecenionych gier w ramach jesiennej wyprzedaży:

 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTest bety Elden Ring na PS5, XSX|S, PS4 i XOne. Gra na Xboksie One zapewnia „niższy poziom” jakości