A A+ A++

Romanowski poznał kolejnego rywala w KSW. To niepokonany Polak

Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Tomasz Romanowski

Podczas gali XTB KSW 116 w Gorzowie Wielkopolskim dający brutalne i efektowne pojedynki Tomasz Romanowski (19-11 1NC, 7 KO, 1 Sub) stanie w szranki z niepokonanym, lubiącym kończyć walki przed czasem Bartoszem Kurkiem (5-0, 2 KO, 1 Sub).

W tym artykule dowiesz się o:

KSW

Tomasz Romanowski

Tomasz Romanowski jest byłym pretendentem do pasa wagi średniej KSW i ma za sobą jedenaście pojedynków stoczonych w okrągłej klatce. Ostatni raz walczył w listopadzie, kiedy to pokonał Alaina Van De Merckta.

Popularny “Tommy” słynie z emocjonującego stylu walki. W KSW zdobył już pięć bonusów, trzy za najlepsze nokauty, a dwa za najlepsze walki wieczoru. Sile jego pięść ulegli: Radosław Paczuski, Cezary Kęsik, Andrzej Grzebyk, Michał Pietrzak i Aleksandar Rakas. Zawodnik ze Stargardu zawodowo rywalizuje od 2009 roku. Na swoim koncie ma dziewiętnaście zwycięstw w karierze, osiem zdobytych w pierwszej rundzie i siedem wygranych przez nokaut.

Bartosz Kurek ma za sobą pięć zawodowych pojedynków, w tym trzy stoczone w okrągłej klatce. Ostatni raz rywalizował w październiku zeszłego roku, rozbił przed czasem Adriana Dudka i zdobył bonus za najlepszy nokaut wieczoru. Wcześniej w okrągłej klatce pokonał w pierwszej rundzie Damiana Mieczkowskiego i wygrał na punkty z Vasilem Ducárem.

Kurek, który do zawodowego świata MMA wszedł w marcu roku 2023, trzy z pięciu zwycięstw odniósł przed czasem, a dwa razy wygrał już w pierwszej rundzie i pozostaje niepokonany na profesjonalnej ścieżce kariery.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o
Formularz komentarzy gromadzi Twoje imię/nick, adres e-mail i treść, aby umożliwić nam śledzenie komentarzy umieszczanych w witrynie. Przeczytaj i zaakceptuj Warunki korzystania z naszej strony internetowej i Politykę prywatności, aby opublikować komentarz.

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułHiszpanie wymownie o grze Lewandowskiego. Wystarczyło 45 minut
Następny artykułChcesz towarzyszyć dzieciom w wyjazdach? Poznaj różnice między wychowawcą wypoczynku a opiekunem wycieczki!