A A+ A++

Na przejściu granicznym w Świecku na autostradzie A2 cały czas trwa rolnicza blokada. Przypomnijmy – protest w tym miejscu rozpoczął się w niedzielę wczesnym popołudniem. W sumie w blokadzie bierze udziało około 200 ciągników. 

Mówi Rafał Nieżurbida, przewodniczący protestu rolników w naszym regionie.

Przyjechali rolnicy z województwa lubuskiego. Samochodami, traktorami. Mieliśmy też przez chwilę na linii ministra Kołodziejczaka, była dyskusja na pewne tematy. To jest jeden z wielu protestów i będzie to kontynuowane. 

Na przejściu granicznym w Świecku pojawili się także rolnicy z Niemiec, którzy od swojej strony blokują wjazd w okolicach Frankfurtu. Protest ma zakończyć się dzisiaj o godzinie 13:00.

Zobacz więcej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł[Akt Prawny] w sprawie wprowadzenia zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Lidzbark Warmiński na lata 2024-2040
Następny artykułKONFEDERACJA: Upadły cukrownie, upadły stocznie, nie pozwólmy upaść rolnikom i przewoźnikom!(VIDEO)