A A+ A++

Rolnicy. Podlasie to program, który podbił serca wielu polskich telewidzów. Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego – każdy kolejny odcinek przedstawia fanom nowe smaczki z życia ulubionych bohaterów. Co nas czeka w najnowszej odsłonie programu? Tego dowiecie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 na antenie FOKUS TV!

Rolnicy. Podlasie. Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

Andrzej wyraża niezadowolenie z wysokich cen ropy. Gienek chwali się swoim nowym gadżetem. Wraz z Jastrzębiem pomaga Andrzejowi w montowaniu kosiarki. Rozpoczynają się sianokosy. Gienek zwraca się do sąsiadki z prośbą o słoik miodu, który ma być prezentem dla Walka. Wrócił on niedawno ze szpitala. Musi uważać na słońce.

Czytaj również: Rolnicy. Podlasie: Prace na gospodarstwie idą pełną parą

Bogdana odwiedza dziewczyna – często pomaga mu w gospodarstwie. Wraz z nią przyjeżdża Dawid. Chciałby zakupić od Bogdana kobyłkę. Niełatwo ją jednak złapać. Kiedy to się w końcu udaje, rolnicy myją zwierzę. 

Dawid pokazuje, jak zapleść ogon. Monika i Kuba czyszczą krowę, którą zamierzają pokazać na wystawie. Bella również zostaje wykąpana. Tomek pokazuje synkowi, Bartkowi, jak należy oprowadzać cielaczka. Monika omawia z koleżankami sprawy Koła Gospodyń Wiejskich. 

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu – na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 32. odcinek serialu “Rolnicy. Podlasie” w niedzielę o 20  – tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułProblemy z Elektrownią Jaworzno. Spór Taurona i Rafako