A A+ A++

Roger Federer nawiązał długoterminową współpracę ze szwajcarską  radą turystyczną w celu opracowania inicjatyw, które będą promować to miejsce w skali globalnej. Seria wizualizacji i krótkich klipów pojawi się jeszxze w kwietniu, ze szczególnym uwzględnieniem miast europejskich, a następnie Stanów Zjednoczonych i regionu Azji i Pacyfiku. Ponadto podróżni mogą odkryć ulubione miejsca Federera i ukryte skarby na MySwitzerland.com.

– Bywam na całym świecie, ale moim ulubionym miejscem zawsze pozostawała Szwajcaria – mówi Federer. – Zawsze czułem, kiedy wchodziłem na boisko, że reprezentuję Szwajcarię. Byłem bardzo dumny, że robię to przez pierwsze 22 lata w trasie i zawsze tak będzie. Połączenie sił z ST jest teraz dla mnie logicznym krokiem – dodaje.

 

Według dyrektora generalnego Switzerland Tourism, Martina Nydeggera, nikt nie jest w stanie promować Szwajcarii lepiej niż Federer.

– To idealne połączenie, ponieważ Szwajcaria i jej nieskalany charakter wyraźnie przyczyniły się do bezprecedensowej kariery Rogera – mówi. – Switzerland Tourism i Roger Federer podzielają niezliczone wartości. Nawiązanie tego partnerstwa jest wyjątkową szansą i ma dla nas ogromne znaczenie – dodaje Nydegger.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCannes Lions nie odbędzie się w stacjonarnej formule