A A+ A++

Robyg wprowadza do sprzedaży nadmorskie apartamenty Porto w Gdańsku. W ramach nowego osiedla na skrzyżowaniu trzech dzielnic Brzeźna, Nowego Portu i Letnicy powstanie 16 budynków o minimalistycznych bryłach, 5-piętrowych, urzekających elegancją i najwyższym standardem wykonania. Do sprzedaży trafia pierwszy z budynków, w którym znajduje się 146 apartamentów.

Autor: housemarket.pl 23 listopada 2020 16:30

W sumie w ramach inwestycji Robyg w ciągu 5 lat planuje wybudować ok. 1200 lokali na działce o powierzchni ok. 5 ha.

– W pierwszym etapie inwestycji przygotowaliśmy ofertę 146 lokali o metrażach od 26,5 m2 do 112 m2. Tym samym w naszej ofercie znajdą się zarówno kawalerki, jak i 4- pokojowe apartamenty z tarasami o powierzchni nawet 45 m2. Ceny mieszkań zaczynają się od 269 000 zł, a dla pierwszych kupujących przygotowaliśmy – jak zawsze przy debiucie inwestycji – specjalne promocje. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest na koniec trzeciego kwartału 2022 roku – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor marketingu i sprzedaży Robyg w Gdańsku.

Dzięki niskiej intensywności zabudowy na dużej powierzchni – połączonej z ogromną ilością nasadzeń – osiedle wyróżniać się będzie na tle rynku. Wyjątkowa lokalizacja blisko morza i parku – a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska – to jedne z największych zalet Porto.

Kameralną, relaksującą atmosferę zapewni wolna od samochodów, wyłączona z ruchu kołowego przestrzeń po brzegi wypełniona zielenią, bogato porośnięte klomby, w tym specjalnie zaprojektowane ogrody deszczowe, a także miejsca przygotowane do wypoczynku i zabawy na świeżym powietrzu. Nie zabraknie też sklepów, lokali usługowych, miejsc do spotkań z przyjaciółmi, restauracji – czyli udogodnień, które czynią osiedle miejscem do życia, a nie tylko mieszkania. Dodatkowym atutem będzie aranżacja elewacji oraz przestrzeni wspólnych, w lobby z portierem – nawiązująca do nadmorskiej lokalizacji – oraz wysoki standard samych apartamentów. Lokale mieszkalne wyposażone zostaną m.in. w panoramiczne drewniane okna, imponujące, wysokie drzwi wejściowe 230 cm i okazałe tarasy dachowe.

Komfort życia

Porto stworzono z myślą o osobach ceniących wysoką jakość, wygodę i harmonię. Dlatego nic nie pozostawiono tu przypadkowi.

– Już sama koncepcja osiedla jest wyjątkowo atrakcyjna. Eleganckie elewacje w stonowanym, piaskowym kolorze, drewniane tarasy przypominające molo, wszechobecna zieleń, liczne przeszklenia oraz elementy małej architektury. Wszystko to wykonane z najlepszej jakości materiałów wprost nawiązuje do klimatu nadmorskich miejscowości wypoczynkowych. Zależało nam na tym, żeby mieszkańcy mogli cieszyć się niczym niezmąconym spokojem i relaksem, jak na ekskluzywnych wakacjach. Stąd duże odległości między budynkami, panoramiczne okna i okazałe tarasy dachowe – z których rozpościera się rozległa panorama, dając niespotykane w mieście uczucie przestrzeni – dodaje Anna Wojciechowska.

Dodatkowy komfort i oszczędności zapewni nowoczesna technologia opracowana i zastosowana w ramach systemu Robyg Smart House, który umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi oraz systemem bezpieczeństwa w mieszkaniu.

Atrakcyjna lokalizacja

Osiedle powstanie na skrzyżowaniu ul. Wyzwolenia i Letnickiej. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej dojazd samochodem do Gdańska i Sopotu zajmuje niespełna 15 minut.

Mieszkańcy, którzy nad zgiełk miasta przedkładają bliskości natury, będą szczególnie zadowoleni z wyłączonej z ruchu kołowego i otoczonej bujną zielenią strefy spokoju. Można tam wypocząć i zregenerować siły, tak jak w położonych w odległości ok. 1 km terenów rekreacyjnych Parku Brzezińskiego im. J.J. Haffnera oraz pobliskiej plaży Brzeźno.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPłacisz składki w ZUS? Tej informacji lepiej nie przegapić
Następny artykułNaukowcy alarmują: Dziobaki tracą siedliska. Przez suszę i działalność człowieka