A A+ A++

Spółka NDI Development rozpoczęła budowę Rezydencji Merwede. Inwestycja będzie zlokalizowana w pierwszej linii nadmorskiej zabudowy. W ramach projektu powstaną 74 apartamenty.

  • NDI Development buduje w Gdańsku projekt Rezydencja Merwede. 
  • Operatorem apartamentów będzie INA Management.
  • W inwestycji zaplanowano 74 lokale. 

Rezydencja Merwede to nowoczesny, kameralny obiekt, powstający pomiędzy Parkiem im. Ronalda Reagana, a Parkiem Brzeźnieńskim, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Apartamentowiec oddalony będzie zaledwie kilkaset metrów od  molo.

Rezydencja Merwede składa się z czterech kondygnacji naziemnych i dwóch podziemnych. Powstaną 74 apartamenty o pow. od 26 do 155 mkw., z widokiem na Zatokę Gdańską.

Inwestycja Rezydencja Merwede ma zostać oddana do użytku w pierwszym kwartale 2024 roku. Apartamenty dostępne będą w opcji “pod klucz”.

Współpraca z INA Management, ogólnopolskim operatorem najmu, gwarantuje klientom możliwość skorzystania z elastycznych usług obsługi najmu krótko- oraz długoterminowego.

– Wybór INA Management wynika z oferowanego przez firmę wsparcia i doradztwa już od najwcześniejszych etapów realizacji inwestycji a także oferowanych standardów dotyczących zarządzania – m.in. profesjonalnej recepcji w obiekcie – podała spółka w komunikacie.

Operator zadecydował o włączeniu inwestycji do nowo powstającej sieci My Rest, przeznaczonej dla obiektów położonych w wakacyjnych i popularnych lokalizacjach w Polsce. INA przeprowadzi również intensywne działania marketingowe i wizerunkowe.

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułOd kiedy można grać w FIFA 23? Wczesny dostęp już blisko
Następny artykuł„W rytmie serca” – nowa książka o Księdzu Prałacie Michale Józefczyku