A A+ A++

Yareal oddaje do użytku inwestycję Rezydencja Iwicka w Warszawie. W ramach projektu powstały cztery wille miejskie, gdzie zamieszka wkrótce 88 rodzin.

  • Z początkiem września właściciele mieszkań w Rezydencja Iwicka zaczęli odbierać klucze do nowych apartamentów.
  • Projekt został wybudowany w sercu Dolnego Mokotowa w Warszawie.
  • W ofercie pozostał ostatni apartament z antresolą o powierzchni 135 mkw., z tarasem oraz balkonem.

Rezydencja Iwicka znajduje się w odległości krótkiego spaceru od południowej bramy Łazienek Królewskich, funkcjonującej przy ul. Gagarina, a także dwóch kolejnych parków – Sieleckiego i Morskie Oko. Atrakcyjna lokalizacja oraz nowoczesne rozwiązania zastosowane w budynkach Rezydencji Iwicka zapewniły zrównoważony charakter inwestycji, potwierdzony zielonym certyfikatem BREEAM z oceną Very Good – najwyższą, jaką przyznano nielicznym budynkom mieszkaniowym w Polsce.

– Mieszkańcy i goście wchodzący na teren inwestycji będą korzystać z przejścia efektownym podcieniem oraz reprezentacyjnej recepcji. Obok niej znajduje się wygodne zaplecze na przesyłki kurierskie, a także – dostępna wyłącznie dla mieszkańców – wspólna, wielofunkcyjna przestrzeń klubowa . W takim pokoju klubowym mieszkańcy będą mogli np. w ciągu dnia pracować, a wieczorami organizować spotkania towarzyskie, wspólnie oglądać filmy i widowiska sportowe lub uczestniczyć w rodzinnych uroczystościach. Mierzący ponad 70 mkw. klub został w pełni wyposażony m.in. w aneks kuchenny i komfortową łazienkę, a także w klimatyczne kino z wygodnymi meblami oraz zaawansowaną automatykę smart home, sterującą oświetleniem i zasłonami, a także klimatyzacją – wyjaśnia wiceprezes Yareal, Jacek Zengteler.

Na terenie Rezydencji Iwicka urządzono trzy kameralne dziedzińce, do aranżacji których wykorzystane zostały duże krzewy, pnącza i byliny, co pozwoliło na stworzenie klimatu minimalistycznego ogrodu.

Wnętrza wspólne – wykończone fornirem, naturalnym kamieniem oraz innymi szlachetnymi materiałami – subtelnie oświetlają dyskretnie rozmieszczone lampy LED.

Inwestor wyposażył Rezydencję Iwicka w praktyczne i podnoszące stan bezpieczeństwa systemy m.in. rozpoznawania twarzy i tablic rejestracyjnych. Posiadacze rowerów będą mieli do dyspozycji rowerownię. Część miejsc parkingowych w garażu podziemnym przystosowano do potrzeb użytkowników samochodów elektrycznych, którzy mają możliwość ładowania akumulatorów przy wykorzystaniu stacji e-mobility z indywidualnym licznikiem. Właściciele wszystkich apartamentów  otrzymają w standardzie pakiet inteligentnych technologii smart home firmy Fibaro, umożliwiających zarządzanie zużyciem energii elektrycznej, a także domowymi urządzeniami i stanem bezpieczeństwa apartamentu.

Na terenie obiektu powstanie przestrzeń klubowa. fot. mat. pras.
Na terenie obiektu powstanie przestrzeń klubowa. fot. mat. pras.

W ramach inwestycji Yareal zrealizował nową bieżnię dla uczniów sąsiadującego z Rezydencją Iwicka kompleksu szkolnego oraz przeprowadził prace remontowe wewnątrz szkoły. Wkrótce uczniowie będą też mogli korzystać z ufundowanego przez dewelopera nowego boiska, którego budowa ma zakończyć się jesienią tego roku.

Projekt eleganckich willi miejskich został przygotowany przez pracownię Maas Projekt, której architekci dostosowali Rezydencję Iwicka do dominującej w dzielnicy charakterystycznej zabudowy zarówno pod względem skali jak i kolorystyki. Ukończona niedawno inwestycja Yareal powstała w otoczeniu szpalerów starych drzew, przy skrzyżowaniu ulic Iwickiej i Krasnołęckiej na warszawskim Dolnym Mokotowie.

Condohotele w całej Polsce. Zobacz najnowsze inwestycje

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
artek
Gość
5 miesięcy temu

Myślę że warto jest kupić mieszkanie w stolicy, tam gdzie już kolejne etapy niektórych osiedli są w sprzedaży, na przykład Apartamenty Ostródzka II, to atrakcyjne osiedle na Białołęce

Poprzedni artykułPonad połowa Polaków czuje się niedoceniana w pracy. Co trzeci decyduje się na zmianę
Następny artykułStrażacy ochotnicy walczą o wsparcie. Wystarczy zagłosować