A A+ A++

47 mieszkań klasy premium wybuduje Grupa Antczak w ramach kaliskiej inwestycji Rezydencja Asnyka. Jej atutem będzie doskonała lokalizacja i wysoki standard wykonania.

Autor: housemarket.pl 29 sierpnia 2022 14:51

  • Grupa Antczak wybuduje projekt o podwyższonym standardzie w Kaliszu. 
  • W budynku znajdą się komfortowe przestrzenie wspólne, tarasy, balkony i przydomowe ogródki.
  • Każdy lokal zostanie wyposażony w nowoczesne ogrzewanie podłogowe.

Rezydencja Asnyka to kameralna inwestycja realizowana w sąsiedztwie Parku Przyjaźni. W ofercie Grupy Antczak znajdą się zróżnicowane lokale – o powierzchni 37 m kw. po przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 115 m kw. W cenie wszystkich mieszkań zostało uwzględnione m.in. ogrzewanie podłogowe, a także komórki lokatorskie, rolety okienne, a także funkcjonalne deski kompozytowe na balkonach i tarasach.

Układ lokali został zaprojektowany tak, by poszczególne typy pomieszczeń miały ekspozycję na oczekiwane przez klientów strony świata. Położone na najwyższych kondygnacjach apartamenty zostaną wzbogacone o ponad 80-metrowe tarasy, z których rozpościerać się będą widoki na okoliczną zieleń. Z kolei mieszkaniom zlokalizowanym na parterze towarzyszyć będą przydomowe ogródki. Większość mieszkań będzie dysponowała więcej niż jednym balkonem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Rezydencja Asnyka to kolejna inwestycja, którą kierujemy do najbardziej wymagających klientów. To doskonała oferta dla singli, rodzin z dziećmi i seniorów, a także dla inwestorów zainteresowanych ochroną kapitału. Realizujemy bardzo ciekawy pod względem architektonicznym projekt, w którym zadbaliśmy o szereg praktycznych udogodnień, najwyższą jakość materiałów oraz komfort przebywania w przestrzeniach wspólnych. Cieszę się, że mimo niełatwej sytuacji w segmencie mieszkaniowym Rezydencja Asnyka już na starcie ma wysoki poziom rezerwacji, co świadczy o zaufaniu klientów do doświadczenia i wartości, jakimi od ponad 40 lat kieruje się Grupa Antczak na rynku nieruchomości – deklaruje Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

W budynku znajdować się będzie garaż podziemny, do którego kierować będą cztery windy. Klatka schodowa będzie miała wystrój oparty o drewniane motywy. Mieszkania będą wentylowane mechanicznie. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułProgram tarnobrzeskich obchodów 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej
Następny artykułKulturalny weekend z Janą Shostak i “Czytankowem”