W meczu sparingowym rozegranym na sztucznej płycie w Polkowicach, Zielono-Czarni zremisowali z rezerwami Pogoni Szczecin 1:1. Bramkę dla Górnika zdobył junior, Kacper Bajerski.

Pojedynek z liderem trzeciej ligi rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Grano 2×40 minut. Padający śnieg nie ułatwiał piłkarzom rywalizacji. Pomimo nie najlepszych warunków, obie drużyny zaprezentowały się dobrze i gra mogła się podobać. Trener Tomasz Grzegorczyk, już od początku postawił na zawodników, którzy w rundzie wiosennej stanowić będą o sile Górnika. Po ciekawej I połowie był remis 0:0. W drugiej części obaj trenerzy dokonali kilku zmian, a w końcówce spotkania na murawie zameldował się trzej juniorzy Górnika, którzy pokazali się z dobrej strony. W 69 min. prowadzenie naszej drużynie dał Kacper Bajerski. W końcówce goście zdołali doprowadzić do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Górnik Polkowice – Pogoń II Szczecin 1:1 (0:0)
Bramka dla Górnika: Kacper Bajerski 69 – zawodnik nieznany 77

Górnik Polkowice: Furtak (60 Wojtas) – Makuch, Gościniarek (60 Burka), Czarny, Ratajczak (46 Magdziak), Baranowski (55 Fryzowicz), Kiebzak, Piech (60 O. Leopold), Wacławczyk, zawodnik testowany, Pisarek (46 Idzik)

Grali również: Łysakowski, Bajerski