Podopieczni Dariusza Żurawia na własnym terenie zremisowali z Cracovią 1:1. Bramkę dla ekipy Zagłębia Lubin zdobył Filip Starzyński. Punkt Pasom uratował Mathias Hebo Rasmussen.

Już w 3.minucie spotkania Pasy stworzyły groźną sytuację. Michał Rakoczy uwolnił się obrońcom i zdobył się na strzał w okienko bramki gospodarzy. Czujny był jednak wychowanek Zagłębia – Dominik Hładun, który wybił futbolówkę za bramkę. Krakowianie atakowali odważniej, ale i miejscowi mieli swoje szanse, jak Filip Starzyński w 33.minucie, jednak z bliskiej odległości piłka trafiła do zawodnika Cracovii, który wybił piłkę spod własnego pola karnego. Do przerwy 0:0. W drugiej połowie w 64.minucie zza 16 metra potężnym strzałem popisał się Starzyński, który otworzył wynik meczu. Do remisu krakowianie doprowadzili w 87.minucie spotkania za sprawą Mathiasa Hebo Rasmussena. Zespoły podzieliły się punktami.