KS AZS Politechnika Gliwice – Polonia II Bytom 0:10
- Misiak Mateusz – Balcerzak Marcin 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
- Mugowski Arkadiusz – Michael Daniel 0:3 (16:18, 10:12, 8:11)
- Misiak Mateusz – Michael Daniel 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 10:12)
- Mugowski Arkadiusz – Balcerzak Marcin 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
- Goniowski Piotr – Dąbrowski Igor 1:3 (11:13, 8:11, 11:7, 6:11)
- Stefaniak Michał – Wróbel Dariusz 2:3 (4:11, 11:9, 11:4, 9:11, 5:11)
- Goniowski Piotr – Wróbel Dariusz 0:3 (3:11, 5:11, 9:11)
- Stefaniak Michał – Dąbrowski Igor 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 5:11)
- Stefaniak Michał / Misiak Mateusz – Michael Daniel / Dąbrowski Igor 1:3 (5:11, 10:12, 11:6, 6:11)
- Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr – Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 0:3 (7:11, 4:11, 5:11)
AKS Mikołów – KS Naprzód Borucin 5:5
- Durak Kamil – Eliasz Adrian 1 0:3 (3:11, 6:11, 2:11)
- Brożek Piotr – Szołtysek Artur 1 1:3 (3:11, 11:9, 4:11, 2:11)
- Durak Kamil – Szołtysek Artur 1 2:3 (2:11, 11:5, 11:5, 10:12, 9:11)
- Brożek Piotr – Eliasz Adrian 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 12:10)
- Papała Jakub – Piecowski Bogdan 2 3:2 (11:4, 11:9, 7:11, 8:11, 11:7)
- Ziętara Ksawery – Piecowski Mirosław 2 1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 9:11)
- Papała Jakub – Piecowski Mirosław 2 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 5:11, 13:11)
- Ziętara Ksawery – Piecowski Bogdan 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:4)
- Durak Kamil / Brożek Piotr – Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan 1 2:3 (9:11, 12:10, 7:11, 11:9, 9:11)
- Papała Jakub / Ziętara Ksawery – Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław 2 3:0 (15:13, 13:11, 11:9)
UKTS Sokół Orzesze – KTS II Gliwice 2:8
- Przewłocki Jacek – Radło Szymon 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 9:11)
- Woźniak Jakub – Lilien Aleksander 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:8)
- Piątek Adam – Pawłowski Krzysztof 2:3 (11:9, 11:8, 3:11, 9:11, 7:11)
- Tkocz Marek – Gumiński Krzysztof 1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 5:11)
- Przewłocki Jacek – Lilien Aleksander 2:3 (12:10, 10:12, 9:11, 11:8, 9:11)
- Woźniak Jakub – Radło Szymon 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
- Piątek Adam – Gumiński Krzysztof 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
- Tkocz Marek – Pawłowski Krzysztof 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 9:11)
- Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub – Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
- Piątek Adam / Tkocz Marek – Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 3:2 (7:11, 11:9, 6:11, 11:8, 11:9)
Oryginalne źródło: ZOBACZ
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS