A A+ A++

Inwestycja rozpoczęta. To będzie już 10 budynek, który powstanie w ramach rozbudowy popularnego osiedla Reduta Nowe Podolany. Tym razem Spółka EBF Development proponuje 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw.

Autor: housemarket.pl 01 września 2022 15:48

  • Rozpoczęła się budowa 10 budynku na osiedlu Reduta Nowa Podolany.
  • Inwestorem jest EBF Development. 
  • W tramach etapu powstanie 95 mieszkań. 

Kilkanaście lat i 9 ukończonych budynków. Inwestycja Reduta Nowe Podolany przy ulicy Jasielskiej to jeden z większych projektów mieszkaniowych w północnej części Poznania.

Właśnie rozpoczęła się realizacja kolejnego budynku. Powstanie 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw., a wśród nich kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe, z balkonami lub tarasami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wielkim udogodnieniem będzie hala garażowa uzupełniona o miejsca postojowe naziemne. Nie zabraknie również komórek lokatorskich oraz cichobieżnych wind. Podobnie jak we wcześniejszych etapach, części wspólne jak np. klatki schodowe, wyróżnią się estetyką i aranżacją nawiązującą do stylu hotelowego. Klienci mogą liczyć także na elementy małej architektury. Już teraz są skwery zielone, drogi wewnętrzne, chodniki i oświetlenie oraz przestronne i bezpieczne place zabaw. Tak również będzie wyglądało otoczenie realizowanego budynku.

– Minęły ponad 2 miesiące od wprowadzenia budynku do sprzedaży, a już 38 lokali jest sprzedanych, bądź zarezerwowanych. Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku mieszkaniowym, to wynik, który tylko potwierdza popularność tego projektu – mówi Agata Nowaczyk, z biura sprzedaży EBF Development.

Ceny rozpoczynają się od 8900 zł brutto za mkw., a planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2024 roku.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułInauguracja roku szkolnego w I LO oraz II LO w Łomży
Następny artykułWydepilowała nogi papierem ściernym. Lekarz ostrzega przed hitem Tik Toka