A A+ A++

Liczba wyświetleń: 279

Do ogromnej tragedii doszło w szpitalu w Gorzowie Wielkopolskim. Będący na dyżurze ratownik medyczny położył się na chwilę, by odpocząć. Już się nie obudził. Media ujawniają wyniki sekcji zwłok.

Nagle zmarły to Łukasz Markowski, zaledwie 40-letni ratownik medyczny. Po godzinach pracy był zawodnikiem lokalnej, grającej w niższej lidze, drużyny piłkarskiej Celuloza Kostrzyn.

Mężczyzna, pełniąc w nocy z 22 na 23 lutego dyżur, położył się na SOR-ze odpocząć i już się nie obudził. Martwego znaleźli go koledzy ze zmiany. Prokuratura i Państwowa Inspekcja Pracy prowadzą czynności, mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności nagłej śmierci 40-letniego mężczyzny.

„To ogromna tragedia. Nie jesteśmy w stanie pogodzić się ze śmiercią… Żadną. Podczas służby, bo tak należy nazywać pracę na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, zmarł ratownik. To ogromna strata dla całego środowiska medycznego, dla całego regionu, dla pacjentów, dla rodziny” – powiedział Robert Surowiec, wiceprezes szpitala wojewódzkiego w Gorzowie.

Jak podaje „Gazeta Lubuska”, przyczyną nagłej śmierci 40-letniego ratownika medycznego była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną niewydolności. „Przyczyną śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa, co oznacza, że do zgonu doszło z przyczyn naturalnych” – przekazał gazecie prok. Łukasz Gospodarek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie. „Podkreślam jednak, że są to na razie wstępne wyniki. Na pełniejsze wyniki musimy poczekać. Będą one w późniejszym czasie” – dodał.

Autorstwo: KM
Na podstawie: „Gazeta Lubuska”
Źródło: NCzas.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Oczywiście podejrzenie, iż może być to wina preparatu covidowego, do którego przymuszano pracowników służby zdrowia, w ogóle nie jest brana pod uwagę. Temat tabu. Tymczasem PAP wciąż publikuje „uspokajające” wiadomości nt. udarów, zawałów i innych chorób układu krążenia. Np. że wzrost nagłych śmierci to wina długiego COVID-19, bezsenności itp. Wszystko, oprócz eksperymentalnych preparatów mRNA. Nie wierzycie? Zobaczcie TUTAJ i TUTAJ.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułЛьвів відновив зруйновану росіянами п'ятиповерхівку в Гостомелі
Następny artykułСкільки ракетоносіїв Росія тримає в Чорному морі ‒ свіжі дані ВМС