A A+ A++
Jacek Malczewski, Pożegnanie z pracownią. Prządka, 1922, olej, płótno, 177,5 x 211
6 720 Jan Matejko, Św. Stanisław karcący Bolesława Śmiałego”, 1877, olej, deska, 35 x 47
5 520 Roman Opałka, 1965/1 ∞ Détail 5558756-5564164, akryl, płótno, 196 x 135

czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJarosław Kaczyński mówi o swoich planach. “Zrezygnuję z zasiadania w rządzie”
Następny artykuł🔸 Jak dbać o skórę zimą? 5 złotych zasad