A A+ A++

Spotkania z fanami w zupełnie nowej roli

Ralph Kaminskizadebiutuje w swojej audycji 7 listopada. – Bardzo się cieszymy, że Ralph przyjął nasze zaproszenie i zasila ekipę Radia 357. Do czynnych muzyków prowadzących u nas audycje dołącza niezwykły autor. A całe pasmo staje się jednym z naszych znaków rozpoznawczych. To właśnie w Radiu 357 artyści znani ze scen i internetowych nagłówków mają okazję, by usiąść przed mikrofonem i spotkać się z fanami w zupełnie innej roli. Mogą pokazać swoje muzyczne wybory, inspiracje. I opowiadać o nich z pełną swobodą, na żywo, w unikatowym, radiowym klimacie – mówiBartek Gil, wydawca audycji prowadzonych przez artystów w Radiu 357

Ralph Kaminskito kolejna gwiazda polskiej sceny muzycznej, która dołączyła do zespołu Radia 357. W tzw. „paśmie artystów” audycje prowadzą równieżEdyta Bartosiewicz i Tomasz Organek, a od listopada ze swoją audycją „Zelig” powracaKrzysztof Zalewski. Wśród autorów, których można usłyszeć na żywo są takżeMichał Wiraszko i Rosalie., a w podcastach dostępna jest seria „Pewex”Darii Zawiałow.

KAMINSKI, ZALEWSKI, ORGANEK, BARTOSIEWICZ. „AUDYCJE ARTYSTÓW STAJĄ SIĘ NASZYM ZNAKIEM ROZPOZNAWCZYM”

Audycje artystów znakiem rozpoznawczym

– Tak konsekwentnie budowanego pasma prowadzonego przez czynnych muzyków nie ma chyba nigdzie indziej. Z założenia są to audycje, których prowadzący się zmieniają, znikają, wracają – godząc tworzenie audycji i podcastów ze swoją pracą artystyczną. To buduje wyjątkowy charakter tych audycji i celowo tak je wymyśliliśmy. Czeka nas tu więc jeszcze niejedna niespodzianka, zaskakujące zastępstwo, nowi prowadzący i wyczekane powroty – wyjaśniaBartek Gil.

Pasmo artystów Radia 357 od 7 listopada będzie wyglądać następująco:

Poniedziałki (18:00 – 19:00) –Ralph Kaminski

Wtorki (18:00 – 19:00) –Krzysztof Zalewski

Środy (18:00 – 19:00) –Tomasz Organek

Czwartki (18:00 – 19:00) –Edyta Bartosiewicz

Od 8 listopada w ramówce pojawi się Krzysztof Zalewski z premierowymi odcinkami audycji „Zelig”. Oprócz Kaminskiego i Zalewskiego audycje w Radiu 357 prowadzą również Edyta Bartosiewicz i Tomasz Organek. Wśród autorów, których można usłyszeć na żywo są także Michał Wiraszko i Rosalie., a w podcastach Radia 357 dostępna jest seria „Pewex” Darii Zawiałow.

Więcej o Radiu 357:

Radio 357 to stacja założona przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki. Zespół tworzy obecnie ponad 100 autorów, dziennikarzy oraz osób organizujących pracę radia.

Radio 357 funkcjonuje i rozwija się dzięki wyjątkowej Społeczności Patronów, których jestjuż prawie 45 000. Łączą ich podobne wartości, wymagania co do jakości i poziomu treści, zainteresowania. Patroni nie tylko zapewniają wsparcie finansowe, ale również współtworzą radio w ramach dyskusji, ankiet, sugestii i spotkań „live”. Cieszą się również przywilejami – m.in. możliwością głosowania na Listę Piosenek oraz dostępem do ekskluzywnych treści w sekcji Twoje 357. Organizowane są dla nich także specjalne spotkania z artystami, konkursy i inne wydarzenia

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPociągi zatrzymają się na godzinę. PKP Intercity tłumaczy, co się stanie w najbliższy weekend
Następny artykułZaginięcie Iwony Wieczorek. Szokujące doniesienia o księdzu, który mógł posiadać ważne informacje