A A+ A++

Mają tupet Koledzy z PO! Tymczasem prezydent Oświęcimia przez 12 lat nie wybudował ani jednego mieszkania komunalnego. Czeka 700 rodzin.
Na Facebooku Platformy Obywatelskiej Oświęcim można przeczytać:

„Ciężko pracujesz, chcesz założyć rodzinę, ale wciąż nie stać Cię na mieszkanie z pokojem dla dziecka? Niestety będziesz musiał poczekać na zmianę władzy…”.

Do tego momentu wszystko się zgadza!

Dalej napisano tak: „Dzisiejsza elita PiS nie ma czasu na budowanie mieszkań – są zajęci meblowaniem strefy fitness w swoim luksusowym apartamentowcu w Warszawie”.

Powtórzę dla pełnej jasności. Ten wpis zamieścili działacze Platformy Obywatelskiej w Oświęcimiu! Tym, którzy takiej wiedzy może nie posiadają, przypomnę, że od trzech kadencji, czyli ponad 12 lat (!) Oświęcimiem zarządza Janusz Chwierut, lider PO – człowiek, który nie wybudował ani jednego mieszkania komunalnego! Czyli w tym przypadku nie pomógł ani jednemu dziecku, które marzy o swoim pokoju, a rodziców nie stać na zakup mieszkania.

Trzeba więc, Koledzy z oświęcimskiej PO, mieć bardzo dużo tupetu, żeby taki wpis zamieścić, albo mieć w kompletnej pogardzie wielu uboższych ludzi.

Dlaczego w pierwszych zdaniach napisałem, że „do tego momentu wszystko się zgadza”? Święta prawda. Władza i przede wszystkim prezydent musi się w Oświęcimiu zmienić! Blisko 700 rodzin czeka dziś na mieszkanie komunalne bądź socjalne w naszym mieście, a nie buduje się dla nich absolutnie nic.

To Drodzy Państwo cała prawda w temacie budowy mieszkań przez oświęcimską Platformę z prezydentem Januszem Chwierutem na czele. I chyba też cała prawda o Kolegach z oświęcimskiej PO.

Waldemar Łoziński
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWrocław: Bomby na zachodzie miasta. Dwie akcje saperów [ZDJĘCIA]
Następny artykułКостюк начала сотрудничество с новым тренером: кто она такая