Załoga Orlen Team pokonała o 2.10 urzędujących mistrzów Polski, Miroslava Zapletala i Marka Sýkorę. Po ostatnim oesie zwycięzcy poprzednich dwóch edycji rajdu wyprzedzili o 11 sekund Pawła Molgo i Macieja Martona.

Na próbie Czarne 2 Przygoński okazał się szybszy o 36 sekund od Zapletala, o 58 s od Molgo. Czwarty czas należał do Tomasza Białkowskiego (+1.55), piąty do Marka Goczała (+1.56).

Michał Goczał i Kamil Heller wywalczyli Can-Amem czwarte miejsce w generalce RMPST, pierwsze w T4. Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz ustąpili załodze Energylandia Rally Team o 2.21. W grupie TH najlepsi byli Jacek Soboń i Przemysław Markowski, w T2 – Tomasz Piec i Michał Marczewski.

Motocyklowym zwycięzcą rajdu został Maciej Giemza. Zawodnik Orlen Team uzyskał przewagę 16.02 nad Tomaszem Witkowiczem. Jan Stolarczyk triumfował w quadowej klasie Q4. W Q2 górą był Kamil Wiśniewski.