A A+ A++

Jak ustaliło Radio Poznań, z Ławicy odwołano w piątek przedpołudniowe rejsy do Dublina oraz Edynburga. Nie wiadomo, co będzie z przylotem z irlandzkiego Cork. Samolot z tego miasta miał przylecieć do Poznania o godzinie 11:50, ale w tej chwili służby lotniskowe podają, że przylot jest planowany o 15:25.

Przed południem ze stolicy Wielkopolski wystartowała maszyna na podlondyńskie lotnisko w Luton. Ławica informuje natomiast, że zaplanowany o godzinie 18:40 rejs na lotnisko Londyn Stansted będzie opóźniony o 75 minut.

Najmocniej skutki silnych wiatrów odczuwają obywatele Szkocji i Irlandii Północnej. W hrabstwie Galway wiatr osiągnął prędkość 185 km/h. Meteorolodzy mówią o największym cyklonie od pokoleń.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPoznań pierwszym miastem, które sfinansuje zajęcia z esportu
Następny artykułCentrum Integracji Międzypokoleniowej otwarto na Ławicy