A A+ A++

Lynda Cramer, która przez kilkanaście minut pozostawała nieprzytomna, a ratownicy walczyli o jej życie, przekonuje, że trafiła do nieba. Kobieta udzieliła wywiadu, w którym opisała swoją niezwykłą podróż i zdradziła, jak wygląda raj!

Lynda Cramer uległa wypadkowi 6 stycznia 2001 roku. Kobieta przewróciła się w drodze do łazienki, a ratownicy przez kilkanaście minut walczyli o jej życie. 

Gdy Linda odzyskała przytomność, podzieliła się swoim poruszającym doświadczeniem. Kobieta przekonuje, że “przeniosła się do nieba” i spędziła tam pięć lat. 

Lynda Cramer udzieliła wywiadu dla kanału NDE Diary, w którym opowiedziała o tym, co zobaczyła, gdy ratownicy przez kilkanaście minut próbowali przywrócić jej przytomność. Cramer uważa, że w tym czasie unosiła się nad swoim ciałem i wszystko widziała. Na tym jednak nie kończy się jej historia!

Spędziła pięć lat w niebie! Przekonuje, że jest tam lepiej niż w Dubaju

Gdy ratownicy reanimowali kobietę, ta “przeniosła się” do nieba, w którym nie istniał czas i gdzie mogła przybierać dowolne postaci. Linda uważa, że spędziła tam pięć ziemskich lat. 

Kobieta dokładnie opisała także miejsce, w którym się znalazła. Lynda uważa, że to, co … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMieszkaniec Minorki wpadł na niecodzienny pomysł. Łódź trzymał… na balkonie. Nagranie HITEM internetu
Następny artykułCiężarówką wjechał w dom