A A+ A++

W listopadzie 2023 roku Valve wypuściło na rynek limitowaną edycję Steam Deck OLED, która szybko stała się obiektem pożądania graczy. Jednakże użytkownicy zgłaszają problemy z pękającą obudową tego kosztownego urządzenia.

Steam Deck OLED, chwalony za swoją przenośność i wydajność, wzbogacił się o model z ekranem OLED. Jest nieco bardziej wydajny i ma lepszą baterię. Niestety, najdroższa wersja, wyceniona na 680 dolarów, wydaje się być podatna na pęknięcia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Limitowana edycja OLED losowo złamana
🙁 przez u/splarabar w SteamDeck

Właśnie zauważyłem to małe pęknięcie
przez u/ViolentMoaning w SteamDeck

Wielu właścicieli na subredditcie Steam Deck dzieli się zdjęciami z małymi pęknięciami na tylnym panelu urządzenia, szczególnie w okolicach śrub. Valve nie zawsze zgadza się na wymianę uszkodzonych urządzeń. Nie oferuje też darmowych napraw, jeśli klient nie udowodni, że to problem fabryczny. 

Ale niektórzy użytkownicy po przedstawieniu dowodów na to, że pęknięcia nie były spowodowane niewłaściwym użytkowaniem urządzenia, a problem jest powszechny i związany z plastikiem, mogli liczyć na darmową wymianę / naprawę Steam Decka. Jednak nie wszystkim dopisało szczęście. 

Kotaku skontaktowało się z Valve w celu uzyskania więcej informacji, ale na chwilę obecną firma nie udzieliła żadnej odpowiedzi. Tymczasem, społeczność graczy czeka na oficjalne stanowisko i rozwiązanie problemu, które może wpłynąć na przyszłą dystrybucję limitowanej edycji Steam Decka OLED w innych krajach. Obecnie można kupić jedynie w USA i Kanadzie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTe lampy robią ogromne wrażenie! Są nowoczesne i piękne, a niedrogie
Następny artykułPKW: jak oddać głos?