A A+ A++

Mat. pras.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach poinformował o zaplanowanych pracach na budowie ronda Towarowa/Cielmicka. Roboty bitumiczne będą realizowane od 4 do 6 marca.

W związku z prowadzonymi pracami w rejonie inwestycji obowiązywać będzie tymczasowe oznakowanie. Zarządca dróg apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu.

Poprzedni artykułDzień otwarty na porodówce Szpitala Megrez

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o
Formularz komentarzy gromadzi Twoje imię/nick, adres e-mail i treść, aby umożliwić nam śledzenie komentarzy umieszczanych w witrynie. Przeczytaj i zaakceptuj Warunki korzystania z naszej strony internetowej i Politykę prywatności, aby opublikować komentarz.

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułБлокировка Ормузского пролива: СМИ узнали о тайном давлении Китая на Иран
Następny artykułJerzy Krawczyk nie żyje. Były wiceprezydent Bielska-Białej i wieloletni radny miał 75 lat