A A+ A++

TT PLAST S.A
Producent rur osłonowych poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy:  Targowisko – Biuro

Opis Stanowiska:

  • Praca w dziale handlowym w zakładzie produkcyjnym
  • Obsługa istniejącej sprzedaży na podległym obszarze
  • Wystawianie dokumentów finansowo-księgowych
  • Rozwijanie długofalowej współpracy z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista i otwartość
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny

Zainteresowanych prosimy przesłać CV na adres: [email protected]
lub kontakt telefoniczny pod numerem 539 860 793

Klauzula dla kandydata: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułFotowoltaika – czy to się opłaca?
Następny artykułRuszyły prace na ul. Polnej w Brusach