A A+ A++

W związku z otwarciem nowego salonu Kärcher Center Krawczyk, poszukujemy wykwalifikowanych, ambitnych, samodzielnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Młodszy Technik Serwisu Kärcher

OPIS STANOWISKA

  • Diagnozowanie usterek – samodzielnie lub w zespole;
  • Przegląd, konserwacja oraz naprawa urządzeń Kärcher – m.in. myjek wysokociśnieniowych. automatów czyszczących podłogi – szorowarek, zamiatarek, odkurzaczy, wytwornic pary;
  • Realizacja standardów pracy oraz wewnętrznych procedur;
  • Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy;
  • Wyjazdy po odbiór oraz dostawę urządzeń do Klientów;
  • Wyjazdy do napraw mobilnych – wykonywanych w obiekcie Klienta.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie techniczne: elektryczno-mechaniczne lub pokrewne;
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki;
  • Znajomość zasad funkcjonowania, diagnostyki i naprawy urządzeń elektryczno-mechanicznych;
  • Uprawnienia elektryczne (Gr.1) do 1 kV dozór/eksploatacja lub deklaracja zdobycia po podjęciu pracy w ciągu miesiąca, możliwe wskazanie i pomoc w uzyskaniu realizowana poprzez firmę;
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne (Gr. 2. w tym kotły parowe) oraz gazowe (Gr.3) lub deklaracja zdobycia po podjęciu pracy w ciągu 1-3 miesięcy;
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia;
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • Wiele wyzwań i pozytywnej energii związanych ze współpracą;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Nowoczesne narzędzia do komunikacji ze współpracownikami;
  • Niezbędne narzędzia do realizacji prowadzonych działań;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Specjalizowane szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne;
  • Dostęp do szerokiej gamy benefitów (ubezpieczenie grupowe, imprezy i wyjazdy integracyjne, obiady czwartkowe, itd.).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł​NBA. Joel Embiid znów błyszczy
Następny artykułStatystyki mówią jasno: zgonów w marcu było zdecydowanie więcej niż urodzeń