A A+ A++

Chrapiesz czy nie? Nie ma to znaczenia. Liczy się tylko “chęć odkrywania Europy”, korzystając z nocnych kursów pociągów. Za spanie w kuszetkach można dostać 2,4 tys. zł (wypłacane w funtach, a dokładnie 500). Ruszyła rekrutacja na testera nocnych pociągów. 

Praca marzeń. Oni płacą wynagrodzenie za spanie w pociągu
Praca marzeń. Oni płacą wynagrodzenie za spanie w pociągu
fot. SGr / / Shutterstock

Platforma do wyszukiwania przechowalni bagażu rekrutuje na ciekawe stanowisko. Ich przyszły pracownik musi mieć w sobie “żądzę przygód, by zwiedzać Europę dzięki kolei” – napisano w ogłoszeniu. Przez miesiąc ma za zadanie podróżować, korzystając z nocnych tras i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami. Wśród wymagań wymieniono:

  • ukończone 18 lat, 
  • dokumenty, umożliwiające swobodne przemieszczanie się po Europie,
  • biegły angielski w piśmie szczególnie, gdyż przyszły pracownik będzie miał za zadanie opisywać swoje wrażenia z podróży na blogi Radical Storage, dzieląc się szczególnie informacjami na temat jakości snu, doświadczeń w nocnych podróżach, poziomu obsługi, itd., 
  • robienia zdjęć i filmików podczas nocnych podróży (smartfon powinien mieć wystarczające parametry techniczne).

Co oferują w zamian oprócz wynagrodzenia? Miesięczny bilet kolejowy Interrail (uprawnia do 7 przejazdów), pokrycie opłat dodatkowych związanych z nocnymi podróżami i oczywiście miesięczny abonament na korzystanie ze schowków na bagaż Radical Storage.

Zgłoszenia należy wysłać do 5 lipca. Pracę można wykonywać w okresie od lipca 2023 roku do stycznia 2024 roku. 

***

Bezpieczny kredyt 2% - najważniejsze fakty

Na czym polega? Kto może skorzystać? Ile kredytu można dostać? Co z wkładem własnym? Czy dopłaty można stracić? Pobierz e-book bezpłatnie lub kup za 10 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

Popkultura i pieniądze w Bankier.pl, czyli seria o finansach “ostatnich stron gazet”. Fakty i plotki pod polewą z tajemnic Poliszynela. Zaglądamy do portfeli sławnych i bogatych, za kulisy głośnych tytułów, pod opakowania najgorętszych produktów. Jakie kwoty stoją za hitami HBO i Netfliksa? Jak Windosorowie monetyzują brytyjskość? Ile kosztuje nocleg w najbardziej nawiedzonym zamku? Czy warto inwestować w Lego? By odpowiedzieć na te i inne pytania, nie zawahamy się zajrzeć nawet na Reddita.

Źródło:

Redaktor działu newsroom w portalu Bankier.pl. Absolwentka historii, którą studiowała dłużej niż statystyczny student, ale za to przeszła przez kilka uniwersytetów, w tym uczelnię w Edynburgu. Swoje życie zawodowe rozpoczęła dziesięć lat temu z portalem Bankier.pl. Później współpracowała z licznymi redakcjami, pisząc dla “Gazety Wrocławskiej”, nagrywając dla Polskiego Radia i – ku zgorszeniu niektórych – kreując rzeczywistość w “Fakcie”. Na pewno nie napisze nic o WIG20, a jeśli już to tylko w kontekście plotek, pogłosek czy domysłów. Dla czytelników siedzi nocami, oglądając seriale, podliczając gaże, czytając książki, śledząc nietypowe aukcje czy podróżując palcem po mapie. Nienawidzi wyrazu “dedykowany”, przeciw któremu prowadzi osobistą krucjatę w internecie.
Telefon: 71 748 9511

Tematy
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułУкраїнські захисники знищили за добу 480 загарбників
Następny artykułPakował tiry. Teraz sprawił sensację