A A+ A++

W środowe popołudnie (1 listopada), gnieźnieńskie służby otrzymały zgłoszenie o pożarze na ulicy Łaskiego w Gnieźnie. Z okien mieszkania wydobywały się gęste kłęby dymu. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano cztery zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie. Dodatkowo, Ochotnicza Straż Pożarna w Modliszewie otrzymała dyspozycję, aby wesprzeć działania gaśnicze i zabezpieczyć okolicę.

Po przybyciu na miejsce pożaru, strażacy zastali białe kłęby dymu wydobywające się z okien mieszkania na parterze. Intensywny dym był widoczny nawet z dalszych części miasta, co wzbudziło zaniepokojenie wśród mieszkańców.

Dzięki zdecydowanej interwencji strażaków, pożar w mieszkaniu został skutecznie ugaszony. Niestety, jedna z mieszkanek zatruła się dymem i potrzebowała pomocy medycznej. Trafiła do szpitala.

Policja przystąpiła do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Będą prowadzić dochodzenie w celu ustalenia przyczyny pożaru.

Podczas prowadzenia działań ruch odbywał się w tym miejscu wahadłowo.

Źródło: Głos Wielkopolski

Podziel się:

Ostatnio dodane:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNowy wiadukt Trasy Łazienkowskiej gotowy. Drogowcy zdążyli przed czasem
Następny artykułKonflikt między Izraelem a Hamasem to kontynuacja spisku z 11 września 2001 r.