A A+ A++

Gearbox powoli szykuje się najwyraźniej na rozwinięcie swojego popularnego uniwersum o kolejne, duże gry. Borderlands oraz Tiny Tina’s Wonderlands mogą doczekać się niedługo pełnoprawnych odsłon.

Od premiery Borderlands 3 minęły już ponad cztery lata. Przez ten czas grę rozwinięto oczywiście o liczne dodatki, nową zawartość oraz aktywności dedykowane największym fanom całej serii. Aktualnie niektórzy znajdą tam rozrywkę nawet na setki godzin, ale nie oznacza to, że nie oczekują od Gearboxu ogłoszenia kolejnej, pełnoprawnej odsłony.

W oczekiwaniu na czwórkę dostaliśmy Tiny Tina’s Wonderlands. Niepozorny spin-off najpierw zebrał pozytywne recenzje wśród krytyków, potem zachwycił fanów Borderlands i wreszcie sprawił przyjemną niespodziankę samemu Gearboxowi. Gra okazała się hitem, a jej premiera głośnym echem rozeszła się po całej branży.

Wygląda na to, że Gearbox może niedługo mieć dla nas kilka bardzo ciekawych zapowiedzi. Profil LinkedIn Randela Reissa z Lost Boys Interactive, studia wspierającego różne projekty Take-Two, zdaje się potwierdzać istnienie Borderlands 4 oraz Tiny Tina’s Wonderlands 2. Obie gry krótko wspomniane są w doświadczeniach dyrektora technicznego Lost Boys.

Chociaż Gearbox wciąż nie potwierdził krążących od dłuższego czasu spekulacji, informacje te nie będą dla nikogo większym zaskoczeniem. Borderlands to jeden z najpopularniejszych co-op shooterów i ogromna marka, która cieszy się dużym zainte … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCo dalej z “Polskim Messim”. Jego agent zabrał głos
Następny artykułZa nami wybory do Sejmu, a kto wygrałby rozgrywkę o sejmik lubuski?