Stal Stalowa Wola i Czarni Połaniec przegrali swoje mecze w ramach 7. kolejki 3 ligi gr IV.

Podopieczni Łukasza Surmy udali się dziś do Kielc na mecz z rezerwami Korony. Początkowo mecz układał się po myśli kibiców ze Stalowej Woli. W 30. minucie do bramki gospodarzy trafił Sławomir Duda, a w 37. minucie prowadzenie podwyższył Mariusz Szuszkiewicz. Później jednak serię trafień zaliczyli gospodarze. Gole zdobywali Miłosz Strzeboński, Jakub Konstantyn, 2x Mateusz Swoiński i Jakub Rybus. W końcówce spotkania Stal jeszcze raz skierowała futbolówkę do bramki Korony, na listę strzelców wpisał się Łukasz Soszyński. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla drużyny z Kielc.

Nieudany mecz zaliczyli także piłkarze Czarnych Połaniec. Drużyna Michała Szymczaka podejmowała na własnym stadionie Sokół Sieniawa. W tym meczu padł jeden gol. W 81. minucie bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył Szymon Feret.