Niestety, w dzisiejszym piątym spotkaniu serii w Oświęcimiu hokeiści GKS Tychy przegrali z Unią 2:3 i ich rywalom do awansu do półfinału brakuje już tylko jednej wygranej.

Tyszanie szybko uzyskali prowadzenie, a po 11 minutach prowadzili 2:0. Zabrakło jednak koncentracji i determinacji – Unia zdobyła kontaktową bramkę minutę po golu Sedivego, a chwilę później wyrównała stan meczu.

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy 3:2 (2:2, 0:0, 1:0).

0:1 Christian Mroczkowski – Alexandre Boivin (1 min.)
0:2 Ondrej Sedivy – Roman Szturc, Filip Komorski (11 min.)
1:2 Łukasz Krzemień – Roman Diukow, Aleksandrs Jerofejevs (12 min.)
2:2 Andrij Denyskin – Dariusz Wanat (14 min.)
3:2 Teddy Da Costa – Erik Ahopelto (45 min.)

GKS Tychy: Fucik – Pociecha, Kaskinen, Sedivy, Komorski, Szturc – Jaśkiewicz, Bizacki, Gościński, Starzyński, Jeziorski – Younan, Nilsson, Mroczkowski, Boivin, Dupuy – Ubowski, Ciura, Juhola, Galant, Marzec.