A A+ A++

Jarosław Kaczyński zapowiedział dziś odejście z rządu. Jak nieoficjalnie podawała PAP, powodem ma być niemożność pogodzenia funkcji wicepremiera z prezesowaniem partii rządzącej.

Czytaj więcej

Będąc członkiem rządu Kaczyński poświęcił się pracy w KPRM, ale także wspieraniu premiera Morawieckiego i łagodzeniu konfliktów w rządzie.

Jak przyznaje w rozmowie z tabloidem Bartosz Kownacki z PiS, wsparcie prezesa dla Morawieckiego gwarantuje sprawne działanie jego gabinetu. Dlatego odejście Kaczyńskiego na pewno będzie odczuwalne.

Inni, tym razem anonimowi rozmówcy “Super Expressu” z Prawa i Sprawiedliwości zauważają jednak, że od kiedy Jarosław Kaczyński pełni funkcję wicepremiera, “partia jest zaniedbana”.

Jeden z nich mówi tabloidowi, że “po przeprowadzeniu ustaw obronnościowych” Kaczyński ma zająć się dwiema kluczowymi sprawami: dyscyplinowaniem rozleniwionych posłów i przygotowywaniem partii do wyborów, a także przekładaną od dawna operacją nogi.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPiłkarz uderzony butelką. Trafił… na komisariat
Następny artykułWojciech Surmacz: PAP jest fabryką informacji, której zadaniem jest dostarczanie odbiorcom rzetelnych i wiarygodnych treści