A A+ A++

Funkcjonariusze z pabianickiej jednostki Policji przypominają, że będąc na wyjeździe wakacyjnym w przypadku potrzeby szybkiego dotarcia do najbliższej jednostki Policji, warto skorzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób można również odnaleźć dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania, bądź tym w którym się aktualnie znajdujemy.

Trwają wakacje. Wiele osób w tym czasie zwiedza różne zakątki Polski. Zdarza się, że podczas wypoczynku docieramy do miejscowości, w których nigdy wcześniej nie byliśmy. W takich przypadkach możemy mieć problem z szybkim dotarciem do najbliższej jednostki Policji, bądź z bezpośrednim kontaktem z mundurowymi. W takim przypadku wystarczy jedno kliknięcie.
Aplikacja „Moja Komenda” została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dostępna jest od sierpnia 2016 roku w sklepach Android Play oraz App Store. Stanowi zbiór adresów wszystkich komend i komisariatów w całej Polsce. Jeśli nie znasz drogi, aplikacja sama wskaże Ci trasę do najbliższej jednostki Policji. Ważną cechą tego narzędzia jest to, że działa ono również w trybie offline. Nie potrzebujemy zatem dostępu do internetu, aby znaleźć niezbędne informacje.
Przypominamy, że aplikacja „Moja Komenda” jest dostępna do bezpłatnego pobrania na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

sierż. sztab. Agnieszka Jachimek

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułВоздушные силы предупредили об угрозе дронов РФ на юге государства
Następny artykułNasze Miasto: Starcie Tauron Włókniarz Częstochowa kontra ZOOleszcz GKM Grudziądz. Zawodnicy Włókniarza zremisowali ostatni mecz rundy zasadniczej