A A+ A++

Kila policyjnych patroli pracowało na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj wieczorem na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku potrącenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujacy oplem 60 letni mieszkaniec naszego powiatu jadąc ul. Goworowską od ul. Kopernika potrącił na przejściu dla pieszych 58 letniego ostrołęczanina.  Mężczyzna przechodził z lewej na prawą stronę, z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Kierujący oplem był trzeźwy, pojazd którym się poruszał od 2 lat nie posiada aktualnego przeglądu.Oprócz ustalania okoliczności zdarzenia policjanci z ostrołęckiej drogówki wyznaczyli objazdy i kierują ruchem drogowym.

Apelujemy zarówno do pieszych jak i kierowców o ostrożność! Pieszych prosimy o dokładne rozglądanie się zanim zrobią tzw. pierwszy krok,  pamiętanie, że żaden samochód nie jest w stanie zatrzymać się w miejscu i noszenie odblasków.

Kierowców natomiast prosimy, aby podczas dojeżdżania do przejścia dla pieszych zmniejszyli prędkość i dokładnie obserwowali, czy nie znajdują na nim się piesi. Sprawdzajmy również dokumenty od naszych pojazdów, czy posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie i ważny przegląd techniczny.

kom. Tomasz Żerański

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolicja Ostrołęka: Uwierzyły fałszywemu policjantowi – straciły znaczną sumę pieniędzy. Nie przekazujmy NIKOMU pieniędzy bez względu na to za kogo się podaje!
Następny artykułPolicja Otwock: Dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego ujawnił narkotyki