Organizatorem turnieju w Żyrardowie był Polski Związek Kickboxingu. Wziął w nich udział także policjant z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, który po zaciętych pojedynkach zajął miejsce na podium i zdobył tytuł Wicemistrza Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Komendant Miejski Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosław Olszewski wraz z podległymi policjantami serdecznie gratuluje zdobytego tytułu i miejsca na podium sierż. szt. Danielowi Zarębie życząc mu dalszych sukcesów.

W dniach 23-25.09.2022 r. w Żyrardowie roku odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu organizowane przez Polski Związek Kickboxingu. W licznie obsadzonych zawodach wziął udział sierż. szt. Daniel Zaręba reprezentujący Komendę Miejską w  Ostrołęce, startując w kategorii wagowej do 84 kg. Ostrołęcki policjant w walce ćwierćfinałowej pokonał Łukasza Głąbińskiego, natomiast w walce półfinałowej wygrał z Wojciechem Ożgą – z 18 Dywizji Zmechanizowanej.

Reprezentant ostrołęckiej komendy Policji ostatecznie zakończył rywalizację na II miejscu i zdobył tytuł Wicemistrza Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Sierż. szt. Daniel Zaręba jest dobrze znany wszystkim mieszkańcom Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego, którzy interesują się boksem i kickboxingiem. Poza służbą w policji pełni on również rolę trenera w klubie Victoria Ostrołęka.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze, życzymy mu także kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dzieleniu czasu pomiędzy treningami, a służbą.

Autor: kom. Tomasz Żerański