A A+ A++

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oddaje do Państwa dyspozycji aplikację prezentującą atrakcje naszego województwa, przygotowaną w wersji angielskiej. Mamy ogromną nadzieję, że Państwa Goście – znajomi i bliscy, studenci, pracownicy, kontrahenci, zechcą poznać najpiękniejsze miejsca Kujaw i Pomorza.

W tegorocznej Aplikacji „Paszport od kuchni” proponujemy zwiedzanie popularnych atrakcji i mało znanych zakamarków Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc oraz odkrywanie regionalnych smaków. Nasza aplikacja przyda się jako przewodnik w terenie. Zwiedzający mogą brać udział w grach terenowych (questach) i zbierać punkty. Gwarantujemy dobrą zabawę a przy odrobinie szczęścia można wygrać jeden z voucherów na pobyt w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

Poniżej linki do naszej aplikacji.  http://paszport.kujawsko-pomorskie.travel/#Passport%20application

Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.kujawskoPomorskie

App Store – https://apps.apple.com/pl/app/id1524066511

Paszport Turystyczny jest dostępny w trzech wersjach językowych: polskiej, ukraińskiej, angielskiej (zmiana wersji po kliknięciu na flagę na stronie startowej).

Po zakończeniu (2 października) wakacyjnego konkursu, aplikacja będzie nadal dostępna jako przewodnik po naszym województwie.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBritish environmental scientist and creator of the Gaia theory James Lovelock dies at 103
Następny artykułDouble-edged sword: Fed hikes interest rates again to combat inflation, but it will only deepen our current recession