A A+ A++

Swego czasu wiele mówiło się o tym, że problemy Michała Wiśniewskiego mają swoje źródło w trudnym dzieciństwie. Rodzice gwiazdora rozwiedli się, gdy miał nieco ponad 3 lata. Decyzją sądu trafił pod opiekę ojca, który upijał się do takiego stopnia, że syn ze strachu przed nim uciekał z domu. Gdy lider Ich Troje miał 14 lat, jego tata popełnił samobójstwo. Matka Wiśniewskiego również zaczęła pić. Chłopak trafił do domu dziecka.

Ostatnio lider Ich Troje postanowił pokazać ślubne zdjęcie rodziców. Widzimy na nim młodziutką panią Grażynę i ojca Michała Wiśniewskiego, przyglądającego się żonie. Fani niemal od razu zauważyli, że muzyk jest niesamowicie podobny do swojego zmarłego taty.

Post na Facebooku był też okazją do tego, aby poinformować fanów, że pani Grażyna napisała książkę, opowiadającą o trudnych alkoholowych doświadczeniach.

– Łódź, luty 1971. Okazało się, że jestem ślubnym dzieckiem, yeah! Wielka miłość do grobowej deski, ale jakim kosztem… O tym już niedługo w książce mamy: “Dziewczynka z kieliszkami”. Bardzo trudna i przykra lektura, ale za to wiele tłumaczy – napisał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski o proteście artystów. Ma żal do kolegów z branży

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułKoronawirus w bydgoskim sporcie. Pod siatką i koszem – raz na wozie, raz pod nim
Następny artykułKwestia suwerenności strategicznej UE dzieli elity