A A+ A++

Więcej informacji na temat pogody znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo
Prof. Miętus: Prawdopodobnie uda nam się uniknąć suszy, ale to eksperymentalne prognozy

Synoptycy przewidują, że aura w najbliższych dniach będzie bardzo przyjemna. W piątek ma być nieco pochmurnie, a miejscami mają pojawić się opady deszczu. Będzie ciepło. Na weekend zapowiadana jest bezchmurna pogoda. 

Niedźwiadek jest bezpieczny. Matka wyszła po niego z gawry

Pogoda na piątek. Ma być pochmurno i deszczowo

Najbliższy piątek stanie pod znakiem chmur i deszczu. Synoptycy zapowiadają, że zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane. Podkarpacie, Górny Śląsk i Małopolska zmagać się będzie z deszczem i burzami. Przelotne opady pojawią się na północy kraju. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku – tam termometry pokażą 25 stopni Celsjusza. Najzimniej ma być na Suwalszczyźnie – 17 stopni Celsjusza. Ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na weekend. Meteorolodzy spodziewają się słońca

W sobotę temperatura powietrza się nie zmieni. Na Dolnym Śląsku spodziewać się możemy 25 stopni Celsjusza, zaś na Suwalszczyźnie – 16 stopni. W prawie całym kraju będzie słonecznie. Chmury pojawią się tylko na północy kraju. Z zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany.

W niedzielę aura również nam dopisze. W całej Polsce ma być słonecznie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Na termometrach zobaczymy od 17 stopni Celsjusza (Suwalszczyzna) do 25 stopni Celsjusza (Podkarpacie). 

Milionerzy TVN“Milionerzy”. Z którym z sąsiadów Polska tworzy euroregion Pomeranię?

Pogoda na początek tygodnia. Będzie trochę chłodniej

W poniedziałek temperatura spadnie o kilka stopni Celsjusza. W najcieplejszym miejscu w kraju (Dolny Śląsk) możemy spodziewać się 22 stopni Celsjusza. Na Suwalszczyźnie zaś będzie 15 stopni Celsjusza. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. 

Wtorek ma być nieco chłodniejszy. Na Dolnym Śląsku termometry pokażą 19 stopni Celsjusza, a na Podlasiu – 14 stopni Celsjusza. 

Podróże.gazeta.pl jest dla Was i dla Was piszemy o podróżach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNagrody „Gałązka Sosny” rozdane
Następny artykułPożar nad Czerwonym Potokiem