Drużyna rocznika 2008 APPN Stal Mielec zajęła dziewiąte miejsce w finale futsalowych mistrzostw Polski w kategorii U15.

W rozgrywanych trzy dni w nadmorskiej Ustce finałach wystąpiło szesnaście najlepszych ekip z kraju wyłonionych w trzyetapowych turniejach eliminacyjnych.

Mielczanie świetnie weszli w turniej, wygrywając 3:1 z Olimpią Elbląg mecz otwarcia. W kolejnym zremisowali z Łódzkim PSV, a w ostatnim ulegli obrońcy tytułu zespołowi Rekordu Bielsko-Biała. O drugim miejscu w grupie i awansie ćwierćfinału decydował bilans bramkowy, gdyż APPN i PSV zgromadziły po cztery punkty. Ten korzystniejszy był dla Łodzian i to oni zameldowali się w dalszych grach. Ostatecznie mistrzem kraju po raz szósty z rzędu została ekipa Rekordu. Nadzieje zostały sklasyfikowane na dziewiątej pozycji.

„Sam fakt zakwalifikowania się do najlepszej szesnastki w kraju to nie lada wyczyn. Nie wiele brakowało, bo gorszy bilans bramkowy aby wynik był jeszcze lepszy. Byliśmy jedynym reprezentantem Podkarpacia w finałowym turnieju. Kierunek jaki obraliśmy w szkoleniu i bardzo dobra współpraca z Klubem Futsalu Stal Mielec, przynosi efekty. To już czwarty raz gdy kwalifikujemy się do turnieju finałowego, a zawodnicy którzy grali na takich imprezach z powodzeniem reprezentują seniorską ekipę Stali na parkietach II ligi, tak jak we wczorajszym meczu z Jarosławiem. W tym miejscu chciałbym podziękować prezydentowi Wiśniewskiemu, Podkarpackiemu ZPN, Panu Radosławowi Swół i firmie Euro-Eko za wsparcie finansowe, bez którego trudno byłoby nam zorganizować pobyt naszej drużyny w Ustce.” podsumowuje Paweł Mrozik, dyrektor SMS Stal Mielec

Skład: Dresher, Schewe, J.Ziobroń, E.Ziobroń, Kochowski, Kożuchowski, Legiecki, Szady, Kilian, Jaskuła, Staroń, Strączek oraz trenerzy Sekuła, Skowron i Mrozik

O następców nie będą się musieli martwić, gdyż podczas gdy oni rywalizowali o medale mistrzostw Polski ich młodsi koledzy wygrywali turnieje  halowe i zdobywali indywidualne wyróżnienia.
Rocznik 2015 AP Piłkarskie Nadzieje trenerów Beca i Polaka wygrał turniej Chemik Cup, a zawodnik Nadziei, Karol Osobliwy został wybrany MVP zawodów.
Komplet zwycięstw zanotowała drużyna rocznika 2012 wygrywając Regamet Cup w kategorii 2011.  Piotr Babula został najlepszym zawodnikiem, a Szymon Padykuła, bramkarzem rozgrywek.