Zakończenie wakacji w Tarnobrzegu pełne będzie dobrej zabawy i śmiechu. Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza w piątek na piknik rodzinny nad Wisłą. Piknik będzie zakończeniem cyklu kulturalnych zajęć zorganizowanych podczas wakacji w ramach akcji „Lato w mieście”.
Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, z których skorzystać mogą młodzi mieszkańcy miasta. W programie będzie tworzenie z kredy mozaik podwodnego świata Wisły, a także papierowych ptaków i roślin, zarówno występujących na naszym terenie, jak i zupełnie fantazyjnych. Każdy uczestnik będzie mógł własnoręcznie wykonać wycinankę, czy bibułkowy bukiet kwiatów. Spryciarze rozwiązywać będą łamigłówki i krzyżówki oraz odgadywać kalambury. Będzie też poszukiwanie skarbów i słów poukrywanych na terenie nadwiślanym. Dla najlepszych łowców będą nagrody.
Uczestników pikniku odwiedzą też goście. Jednym z nich będzie policjant, który opowie o bezpieczeństwie na drodze i zaprezentuje policyjne sprzęty. Na piknik przyjadą także mażoretki Diament z Chmielowa, które przygotują mały pokaz swoich umiejętności.
Piknik odbędzie się w piątek 28 sierpnia na terenach zielonych nad Wisłą o godz. 10.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne – numer 15 822 74 97. Każdy z uczestników powinien także dostarczyć podpisane przez rodziców oświadczenie związane z zapobieganiem zakażeniu koronawirusem. Można je przynieść wypełnione albo podpisać na miejscu. Wszyscy uczestnicy także proszeni są o zabranie maseczek i dezynfekowanie rąk.
Formularz oświadczenia można znaleźć na stronie TDK-u: www.tdk.tarnobrzeg.pl.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Pozytywnie
Neutralnie
Negatywnie
Lubię to!
Super
Ekscytujący
Ciekawy
Smieszny
Smutny
Wściekły
Przerażony
Szokujący
Wzruszający
Rozczarowany
Zaskoczony
Prawda
Manipulacja
Fake news
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS