Pijany 24-latek wjechał w znak przed oznakowanym przejściem dla pieszych na ulicy Gostyńskiej. Kierowca został zatrzymany i niebawem usłyszy zarzuty.
Do zdarzenia doszło w niedzielę sylwestrową, 31 grudnia przed godz. 7. na ulicy Gostyńskiej. Jadący od strony Racotu w kierunku centrum, pijany 24-latek wjechał w znak przed przejściem dla pieszych. Na miejsce wezwano policję, która zatrzymała kierowcę.
Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Opel Astra, 24-letni mieszkaniec gm. Kościan, zbliżając się do ronda na skrzyżowaniu ulic Gostyńskiej, Północnej i Łąkowej, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na wysepkę na przejściu dla pieszych uszkadzając znak drogowy.
Badanie trzeźwości o młodego kierowcy wykazało 1,7 promila w organizmie. Mężczyznę zatrzymano i niebawem usłyszy zarzuty.
Podobne
Oryginalne źródło: ZOBACZ
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS