A A+ A++

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. Poszkodowanym jest 69-latek, który został potrącony na przejściu przez kierującego oplem. Pieszy w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

18 września około godz. 17.00 dyżurny świdnickiej policji powiadomiony został o zdarzeniu drogowym na ul. Racławickiej w Świdniku. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że doszło do potrącenia przez samochód przechodzącego przez przejście pieszego. 69-letni mieszkaniec Świdnika został przewieziony do szpitala.

Po sprawdzeniu przez policjantów danych 55-letniego kierowcy okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania, gdyż utracił je kilka lat wcześniej za przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów karnych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego dochodzenia. Za spowodowanie wypadku z poważnymi następstwami dla zdrowia lub życia ofiary może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 19 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

View the discussion thread.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułGorzów Wlkp.: nocny pożar na parkingu z uszkodzonymi autami
Następny artykułJak trafiliśmy do dżungli amazońskiej w Ekwadorze? [Q&A ]