Strzelanie w piątkowym pojedynku rozpoczął Dominik Paś, który trafił do bramki w 15. minucie meczu. Jastrzębianie mimo wyraźnej przewagi długo prowadzili zaledwie 1:0. W końcu przewagę udało się udokumentować po pół godzinie gry. Wówczas w ciągu trzech minut z prowadzenia 1:0 zrobiło się 4:0! Najpierw bramkę zdobył Mateusz Bryk, na 3:0 podwyższył Martin Kasperlik, a po chwili po strzale Kamila Wróbla mieliśmy już cztery bramki JKH GKS. W trzeciej tercji gdańszczanie strzelili honorową bramkę, a jej autorem był Michał Zając. Wynik na 5:1 ustalił Zack Phillips. Przed hokeistami mecze z Tychami i Oświęcimiem, czyli czołówką ligi. Spotkania odbędą się na wyjeździe.