A A+ A++

Persona 5 Tactica to bardzo ciekawy projekt, o którym wiemy dużo, a jednocześnie wciąż stosunkowo mało. Mamy tu bowiem do czynienia z taktycznym (jak zdradza sam tytuł) spin-offem głośnej gry jRPG, w którym nasi bohaterowie trafiają do nowego miejsca, aby rozwiązywać nowe zagadki i mierzyć się z nowym zagrożeniem. Klimatem fani gier Atlusa wiedzą, czego mogą się spodziewać, a największym zaskoczeniem ma być tu sama formuła rozgrywki oraz fabuła.

I o ile ten pierwszy element będziemy sami odkrywać przy okazji zabawy po premierze, o tyle wątki związane z przedstawioną historią twórcy przedstawiają nam już teraz. W Internecie pojawił się bowiem ponad trzyminutowy zwiastun, który pozwala nam bliżej zapoznać się z Królestwem Yoshiki, a także postaciami, które będą się w trakcie przygody przewijały. Zresztą, to po prostu trzeba zobaczyć!

Jeśli natomiast chcielibyście jeszcze bardziej zagłębić się w tym, co przygotowali twórcy (również od strony mechanik czy opcji), to koniecznie sprawdźcie trzeci odcinek Nyahoo! News (ostrzegam jednak, że dostępny jest wyłącznie po japońsku). Pozycja zadebiutuje już 17 listopada na całym świecie i pojawi się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksach Series X|S, Xboksach One, Nintendo Switch oraz PC. Co warto dodać, subskrybenci Game Passa będą mogli sprawdzić produkcję w ramach abonamentu.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKrzysztof Cugowski obściskuje się za kulisami koncertu TVP. Zdjęcie trafiło do sieci
Następny artykułWłoski misjonarz o sytuacji w Nigrze: Demokracja piasku